Vozy Citroen zosobňují francouzský šarm, originalitu i tradici. Motoristé v České republice mají možnost si pořídit automobil této věhlasné značky v prodejně v Kralupech nad Vltavou, která zde působí pod názvem C-CAR Svoboda.

Mohou využít pestré nabídky a příjemného prostředí dealerství Citroen, které vzniklo kompletní přestavbou autoservisu v Kralupech nad Vltavou v r. 2003. Důraz byl kladen na dokonalé služby a komfort pro zákazníky. V souladu s evropskými normami dnes dealerství C-CAR Svoboda splňuje veškerá kritéria a poskytuje všechny tří nezbytné služby ohledně automobilů Citroen, neboť je držitelem všech tří nezbytných koncesí týkajících se prodeje, servisu a distribuce náhradních dílů.

foto1_1

Prodej vozů Citroen

Firma si zakládá na profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, kterému se dostane potřebných rad ohledně nových vozidel, financování prodeje nového vozidla či kvalitních ojetin, které jsou zde rovněž zájemcům k dispozici. Díky pravidelným školením a kursům jsou kvalifikovaní pracovníci dokonale informováni o technických novinkách nových typů vozů. Citroen. Při zakoupení nového vozu jsou čekací lhůty velice krátké díky široké nabídce a velkému skladu, kde je neustále k dispozici zhruba 50 nových automobilů.

foto1_452

Servis vozů Citroen

K servisním činnostem patří veškeré opravy, diagnostika, montáž doplňků, pozáruční servis vozů Citroen. Objednat si můžete opravy hydraulického odpružení, výměnu a revizi hydrokoulí a další servisní práce. V případě drobnějších oprav či garanční prohlídky si můžete čekání v příjemném prostředí zpestřit občerstvením a sledováním televizního programu nebo čtením motoristických magazínů.

foto3

Distribuce dílů Citroen

K samozřejmostem patří prodej originálních náhradních dílů na všechny typy vozů značky Citroen. Díky dostatečným skladovým zásobám, které jsou neustále doplňovány, jsou veškeré opravy a výměny dílů prováděny ve velmi krátkých lhůtách. Díly si můžete objednat i pro svou potřebu a jejich distribuce se provádí prostřednictvím pošty.

foto1_108