Většina rodičů miluje své děti natolik, že by je měla nejraději stále na očích. Každé dítě ovšem jednou dospěje do věku, kdy se bude muset osamostatnit a následně samo pohybovat nebezpečnou městskou džunglí. Poučení o pohybu na silnici je sice pro dítě často dostatečné, to ovšem nemusí zajistit bezpečnost ze strany řidičů.

Obzvláště v zimním období je brzy ráno i navečer tma, špatná viditelnost je často doplněna i mlhou. Děti se za této špatné viditelnosti musí dostat do školy a pak také nazpátek domů. Obzvláště malé děti mohou řidiči za takto špatné viditelnosti snadno přehlédnout. Někdy to může být špatná viditelnost, jindy zase únava řidiče či jeho nepozornost. Chcete riskovat, že takový nepozorný řidič potká vaše dítě, až bude přecházet přes silnici? Pravděpodobně ne, vybavte ho tedy reflexní vestou.

banner - maly - detske - vesty

Reflexní vesty nemusí nosit pouze řidiči, když opravují poškozený vůz, nebo dopravní policisté, dokonce i pro dítě se jedná o skvělý bezpečnostní prvek, který mu může zachránit i život. Řeč ovšem není o velkých reflexních vestách, které většina z nás vozí v autě, ale o speciálních dětských reflexních vestách, které jsou velmi vzhledné a svou velikostí padnou i těm nejmenším.

819

Moderní reflexní vesty pro děti nabízí společnost ALTIMA LZ s.r.o. ve svém eshopu altima.cz, kde jsou dostupné i pod 100 Kč. Jedná se o minimální investici, která může ochránit ty, kteří jsou pro vás nejcennější na celém světě. Nenabízí se pouze jedna reflexní vesta. Reflexní vesty jsou dostupné v celé škále provedení a rovněž i v různých velikostech. K dispozici jsou i vesty s hezkými nášivkami, ale i celá řada dalších bezpečnostních prvků pro děti.

822-a

Reflexní vesta je pro dítě skvělým dárkem, ale pokud chcete mít jistotu, že mu vyberete vestu, kterou si oblíbí, nechte ho, ať vybírá s vámi. Mezi motivy si jistě rádo vybere ten, který mu bude nejsympatičtější. Vesta nemusí sloužit pouze pro cestu do školy, může ji nosit i při jízdě na kole nebo například, když si jde za špatné viditelnosti hrát s kamarády. Myslete na bezpečí svých dětí a objednejte jim vestu, se kterou je nikdo na vozovce nepřehlédne.

822-fotka2