Na našich silnicích můžeme v posledních letech pozorovat velký nárůst počtu automobilů značky Hyundai. Je to i díky tomu, že tento korejský automobilový gigant postavil svou továrnu i v České republice.

To vše svědčí o značné oblibě vozů značky Hyundai, které motoristé upřednostňují před jinými vozy pro jejich skvělé jízdní vlastnosti, nízké provozní náklady, vnitřní komfort a spolehlivost. Všechny tyto přednosti lze pořídit za příznivé ceny, které jsou v porovnání se stejnými kategoriemi vozidel mnohem nižší.

1

Pokud si chcete pořídit kvalitní vůz za skvělou cenu, tak se vám nabízí ideální příležitost. Trpělivých uživatelů se pak bude týkat akce Hyundai například na modely, Hyundai i10, i20 nebo ix35, která běží od 15. do 20. ledna v autosalonu KŠV Group Chomutov.

1 (3)

Jedná se o autorizovaného dealera těchto značek v chomutovském regionu, který nejen prodává, ale také provádí i kompletní servis těchto značek. Právě v této době autosalon nabízí skvělou a neopakovatelnou možnost pořídit si zcela nový automobil Hyundai nebo Opel za mnohem nižší cenu, než se tyto vozy prodávaly v loňském roce. Pokud nebudete váhat a přijdete si osobně prohlédnout vystavená auta, může si vybrat podle svého gusta.

 1 (4)

Na vlastní oči se přesvědčíte, že akce Hyundai a Opel na doprodej modelů 2014 vám umožní levně získat vůz, který jste chtěli. Výrazné slevy u těchto vozidel vůbec neznamenají, že by zájem o ně klesal, nebo že by šla jejich kvalita dolů. Ba naopak jsou téměř všechny typy Hyundai na předních příčkách žebříčku prodávaných automobilů díky dobré pověsti, kvalitě a poměru ceny k provozním nákladům a dalším parametrům.

 1 (2)

I proto autosalon KŠV v Chomutově-Otvicích přichází se slevovou akcí a nabízí svým zákazníkům akční ceny při doprodeji modelů 2014 vozů Hyundai a Opel. Jelikož autosalon slevové akce nikde nepublikuje, budete při osobní návštěvě prodejny mile překvapeni zajímavými akčními cenami.