Pokud patříte mezi řidiče, kteří se potřebují v interiéru svého vozu cítit jako doma, doporučujeme si ho řádě vybavit a takzvaně „vyšperkovat“ autodoplňky. Doplňků do auta je dnes na trhu skutečně mnoho, doporučujeme sáhnout po těch, které vám ochrání jednotlivé části vozu. Například se vyplatí mít vany do kufru, jež perfektně ochrání zavazadlový prostor.

Taky se vyplatí koupit si lišty na nárazník nebo prahové lišty, které nefungují jenom jako ochrana, ale jsou i velice vkusné. A samozřejmě nesmíme zapomenout na koberce do auta. Díky nim však povedete obrovské dilema, které bude spočívat v tom, jestli si do svého vozu rozprostřete textil nebo gumu.

Jak jsme zmínili, koberce do auta můžete koupit ve dvou podobách, a sice v textilní podobě a v gumové podobě. Nelze přesně říct, jaké koberce jsou vhodnější a lepší, protože do každého ročního období se hodí jiný materiál. Pojďme si tedy říct, kdy volit textil a kdy textil je nutné vyměnit za gumu a proč.

Léto se nese ve znamení textilu

Jelikož v létě prší skutečně minimálně, tudíž své boty máme špinavé jenom málokdy, vyplatí se mít v automobilu krásné textilní koberce. Ty jsou na první pohled velice elegantní, kdo by netoužil po estetickém vzhledu. Mnozí lidé dokonce tvrdí, že textilní koberce do auta interiér automobilu vkusně zpříjemňují a zútulňují.

Textilní koberce mají navíc tu výhodu, že si můžete vybírat ze skutečně široké škály nabídek. Můžete si vybrat, jestli sáhnete po červeném nebo jinak barevném koberci, dokonce si můžete vybrat i z mnoha zajímavých vzorů. Jakému podlehnete vy?

S prvním sněhem vyměňte koberečky

Když napadne první sníh nebo ještě lépe, když měníte své zimní pneumatiky, doporučujeme společně s nimi změnit i koberečky. V zimě oceníte především gumové koberečky, do nichž se neprosakuje voda a z nichž vodu lehce vylijete ven. Navíc se snadno omývají, špínu lze odstranit i za pomoci vlhčeného ubrousku. Co se týče dalších výhod, na gumových kobercích nevznikají plísně a nešíří se nepříjemný zápach.

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv koberečky, doporučujeme nakupovat v e-shopu agauto.cz, kde najdete skutečně levné autodoplňky do interiéru jakéhokoliv auta.