Kdo jednou zkusil víkendový výlet, nebo celou dovolenou v autě s připojeným obytným přívěsem, nebo v karavanu, ten této zálibě zpravidla propadne. Výhody karavanu či obytného auta spočívají především v pohodlí a bezstarostnosti o ubytování na cestách.

Můžete zastavit, kde se vám zlíbí, anebo vyhledat kemp, kde je možné se připojit na elektřinu a být nezávislí na společných umývárnách a dalších věcech. Mnozí lyžaři si karavany oblíbili i pro zimní cesty za sjezdovkami.

picture_71

Zájemci o koupi nebo pronajmutí obytného auta nebo karavanu mají u nás možnost využít široké nabídky firmy HYKRO s.r.o., která se zabývá prodejem, pronájmem a servisem obytných automobilů a karavanů. V současnosti vlastní 30 obytných přívěsů a 20 obytných automobilů. Přívěsy jsou od předních výrobců, jako jsou například Weinsberg, Tabbert, Carado apd. Luxusní vybavení mají švédské přívěsy KABE a německé Fendt, které patří vůbec mezi nejprodávanější na evropském trhu. Obytná auta jsou značek Knaus, Blucamp, Kentucky, nebo luxusní Laika a Carthago.

picture_95

Firma HYKRO působí na trhu již téměř 20 let a dnes je díky počtu zastoupených značek největším prodejcem karavanů v ČR. V současné době vlastní velký areál v Praze 5 Řeporyjích, kde si můžete vybrat mezi karavany a obytnými auty a rozhodnout se pro zakoupení či vypůjčení. Samozřejmostí je i servis a prodej příslušenství pro karavaning. Využít můžete i rozsáhlého internetového obchodu, neboť firma spustila v r. 2007 na svých webových stránkách vlastní e-shop. Najdete v něm pestrou paletu doplňků pro karavaning a outdoor.

top_picture-new-3

Kromě prodeje a pronájmu provádí společnost také výkup obytných aut značek Fendt, Laika, Knaus, Weinsberg a jejich renovaci. Součástí servisu jsou také opravy nástaveb, montáže solárních panelů, automatických satelitů, couvacích kamer. Opravit si zde můžete nechat například lednici, topení, či elektroblok, ale běžné je i provádění revizí PB a elektro všech druhů a značek karavanů, stejně tak i montáže zabezpečovacích nebo tažných zařízení, držáků na motocykly a dalších doplňků.