Pokud se doma necítíte v bezpečí, nejste sami. Stejný pocit zažívá velké množství lidí, kteří ještě nenašli způsob, jak se tohoto pocitu zbavit. Může vám s tím pomoci zařízení, které je tím nejlepším špionážním vybavením pro vaší bezpečnost.

Špionážní kamera, která je známá jako fotopast, se stala v posledních letech jedinečnou možností, jak dokonale kontrolovat jakékoliv venkovní prostory. Léta praxe ukázaly, jaké mají kamery slabiny, mají často špatné rozlišení, nahrávají v kuse, jsou snadno vidět a potřebují ke svému provozu zdroj elektrické energie. Když se na trhu poprvé objevily špionážní kamery, bylo jasné, že začnou hromadně nahrazovat běžné kamery.

baterie fotopast acorn

Proč jsou špionážní kamery tak dobré?

Špionážní kamera je drobné zařízení, které lze umístit naprosto kamkoliv. Je neuvěřitelně odolné a dokáže dlouhodobě fungovat za jakéhokoliv počasí a to nonstop. Přírodovědci, zoologové, ochránci přírody, lovci, myslivci i lesníci je využívají ke sledování divoké zvěře nebo pytláků či zlodějů dřeva. Obrovské uplatnění našly při střežení pozemku. Fotopast se připevní na strom (nebo jakékoliv jiné místo) a odtamtud vyčkává do doby než kdokoliv vnikne na váš pozemek. Je jedno, jestli se jedná o drobné zvíře nebo o člověka, po zaznamenání pohybu fotopasti netrvá ani zlomek vteřiny, aby zareagovala a pořídila snímek či video ve vysokém rozlišení. Pokud si zvolíte fotopast s GSM modulem, okamžitě vás bude o vetřelci informovat skrze MMS zprávu na telefonu nebo přes email. Vy tak budete v reálném čase vždy vědět, kdo k vám vkročí na pozemek a to včetně podrobné fotodokumentace.

dark3

Fotopast odhalí, kdo k vám chodí v době, kdy spíte nebo když jste v práci. Jedná se o spolehlivé zařízení, které je k nezaplacení. Můžete si ho snadno pořídit v eshopu a získat tak ochranu, která vám zajistí klidné spaní.