Kochat se prací prémiových tuningových společností je vždy potěšením. Hlavně pak tehdy, pokud si vezmou do parády již v základu opravdu povedený automobily a ten, díky svým znalostem a zručnosti, vybrousí v absolutní diamant na čtyřech kolech. A právě jeden oranžový diamant nyní vypadl i z automatu jménem 360 Elite Motorworks.

Tato společnost se za podpory Lexusu představila na výstavě SEMA, se speciálně upraveným crossoverem NX. Celý proces úpravy probíhal podle zaběhlých pravidel a zvyků. Lexus poskytl modelínu na hraní, v tomto případě Lexus NX, a ten poté společnost nejrůznějšími způsoby upravovala a nakonec i vystavila na světovém autosalónu SEMA v Las Vegas, který se specializuje na aftermarket.

1

V Las Vegas se představili dva upravené Lexusy, avšak nejvíce zazářilo střední SUV NX 200t. Jeho hlavním úkolem, ostatně jako téměř každého vystavovaného vozu na tomto autosalónu, je zaujmout vizuálně. I z toho důvodu byl v tomto voze ponechán benzínový dvoulitr se svými původními 175 kW. Avšak zevnějšek prošel razantní úpravou. Celé auto bylo zahaleno do kompletně nového bodykitu od Artisan Spirits, který zahrnuje přední lip, nástavce prahů, zadní difusor a kontrastní zadní nástavce prahů. Samozřejmostí je zářivě oranžový lak, doplněný o tmavá okna, zadní lampy a černé ližiny.

3

Nechybí ani přídavný spoiler na pátých dveřích, přídavná denní LED v nárazníku a kovaná 21“ kola HRE P104, která jsou obutá do pneumatik Toyo Protex T1R Sport. O dalších úpravách, jako například interiéru či podvozku se nehovoří, avšak při prvním pohledu je jasné, že je vůz od kus blíže asfaltu, než standardní verze.

4