Autoservisy jsou místem, kde se hromadí velké množství nebezpečného odpadu. Jeho produkce je nevyhnutelná, protože je automobil plný různých nebezpečných kapalin a dílů z materiálů, které do směsného odpadu nepatří. Autoservisy by měly dbát na třídění nebezpečného odpadu, na jeho likvidaci a také na celou škálu byrokratických povinností. Není toho málo a pokud vám problematika odpadu bere mnoho času a energie, jednoduše ji svěřte do rukou zkušené firmy, kterou najdete na Ecoservis.eu.

Kompletní řešení odpadů

Likvidace odpadů v autoservisu je s pomocí této firmy velmi snadná, zajistí vám naprosto vše potřebné. Dokonce se postará o dodání sběrných nádob, zajistí jejich správné označení, dostanete ceduli s označením místa na odpady, ILNO a šanon s dokumenty. Třídění bude následně velmi snadné. Nádoby se vám po nějaké době naplní a v ten moment byste si měli objednat jejich odvoz. Může jít vždy o odvoz na objednávku nebo se můžete domluvit na pravidelných termínech odvážení, třeba 12x do roka.

Kolik odvoz strojí? Nemusí vás stát vůbec nic. Firma odkupuje barevné kovy i železo, dále autobaterie a katalyzátory, Postará se nejen o likvidaci nebezpečného odpadu, ale také o likvidaci běžného odpadu. Zajistí rovněž všechny zákonné povinnosti, jako je ohlašování odvozu na Ministerstvo s pomocí OLPNO, označení nádob, ILNO, průběžná evidence odpadu a zpracování ročního hlášení, které se odešle přes ISPOP. Můžete si dokonce zajistit i zpracování ročního hlášení za odpady samostatně a to na portálu Rocnihlaseni.cz. Proč řešit vše svépomocí, raději se věnujte na 100 % svému byznysu a starosti s odpadem svěřte specializované externí firmě. Rázem se vám bude pracovat lépe, když budete mít méně starostí a více času.