Mnoho z nás si pro cestu na letiště vybere prostředky hromadné dopravy nebo taxi. Důvody jsou často zejména takové, že nechceme nechat naše auto na pospas po dobu, kdy budeme v zahraničí. A také se nechceme trápit a zdržovat zdlouhavým parkováním, hledáním parkovacího místa a podobně. Zkrátka k terminálu je to potom vždy tak nějak zbytečně daleko. Toto mění služba Smile Parking.

Parkování s úsměvem

Díky Smileparkingu zaparkujete přímo na ruzyňském letišti a o nic dalšího se už nestaráte. Jak je to možné? Jednoduše vám stačí rezervace parkovacího místa na webu služby, přičemž si jej samozřejmě zarezervujete na termín vašeho odletu. Služba nabízející parkování na letišti Václava Havla je stále více využívána lidmi, kteří se nechtějí připravit o pohodlí dopravy vlastním autem. Web služby vám po rezervaci podá potřebné instrukce pro parkování a vy už jen přijedete na letiště a vaše vozidlo převezme zkušený řidič. Ten jej bezpečně odveze na místo parkování. Vůbec tak neřešíte, kde přesně zaparkujete. Kromě toho si s touto službou můžete objednat také:

  • Valet Parking
  • Příplatkové služby péče o vozidlo

Pokud jde o Valet Parking, ten má bezplatně k objednávce parkování každý zákazník. Výhodou je, že po návratu nemusíte pro vůz někam na parkoviště, ale bude vám přistaveno přímo na letišti. Využijete tak maximálního komfortu, který vám může Smile Parking nabídnout.

Kolik vás to bude stát?

Záleží vždy samozřejmě na době parkování vašeho vozu. To je bezpečně zaparkováno na hlídaném parkovišti, kde je elektronický zabezpečovací systém, mechanické zábrany i ostraha s nepřetržitou přítomností. Vaše auto je tak naprosto v bezpečí a konkrétní ceny za parkování najdete zde. Výše jsme zmiňovali také příplatkové služby, kde patří zejména mytí a čištění vozu a je na vás, zda je využijete. Jejich ceník je rovněž uveden na webu služby.