Automobilka Dodge je známá pro svou výrobu naprosto brutálních muscle automobilů. Nejnovějším přírůstkem do rodiny je Dodge Challenger SRT Demon. Ten se také představuje v nové reklamě a hádejte, kdo mu dělá doprovod.

Již čtyři reklamy má na svědomí spolupráce automobilky Dodge a slavného tvrďáka z hollywoodských filmů Vina Diesela. Po sérii Botherhood of Muscle, ve které objevili modely jako Challenger, Charger či Durango SRT, se nyní představuje další reklama, která má velmi dramatický nádech. Jejím hlavním aktérem je právě Challenger SRT Demon. Celá reklama pak nese název Winning´s Winning.

Reklamu s tímto automobilem jsme zde již měly. Nesla název The Truth a představila se již před několika měsíci. Ovšem nyní tento tvrdý automobil doplnil Vin a nově vzniklá reklama je tak extraktem veškeré automobilové hrubosti. Samotného Vina vám asi nemusíme moc přibližovat Rychle a zběsile zná snad každý. A právě na tento film reklama v mnoha momentech odkazuje.

Máme dilema, kdo z těch dvou je vlastně drsnější zda Vin nebo Demon. Ten totiž pod svou kapotou ukrývá přeplňovaný osmiválec o objemu 6,2 litru, který poskytuje výkon 626 kW. Jeho točivý moment je 1.044 Nm, což znamená rychlost díky které dosáhne z nuly na sto za 2,3 sekundy. To z něj dělá jedno z nejagresivnějších automobilů současnosti. Šťastlivec, který jej bude garážovat bude vlastnit jeden z tři tisíc exemplářů, pokud bude v USA a pokud bude z Kanady tak pouze jeden z tří set.