Tuning již není jenom oblíbenou zábavou mladých řidičů. Po originálnějším vzhledu a lepším výkonu svého auta touží čím dál více řidičů, protože chtějí vystoupit z davu. Nissan tak neváhal a uposlech přání svých zákazníků.

V poslední době se však netýká pouze naftových a benzinových vozů, ale řada firem se specializuje i na tuning elektromobilů. Ačkoliv v minulosti se jednalo pouze o optické doplňky, společnost Nismo nyní ukázala svou představu, jak by podle ní měl vypadat komplexní tuning modelu Nissan Leaf. Zda se to skutečně povedlo, posuďte sami.

Mnoho změn již najdeme v samotném exteriéru. Samozřejmě se jedná o kosmetické úpravy, jako jsou plastový bodykity, difuzor, několik křídel a celá řada karbonových doplňků. To vše dodává vozu velmi originální vzhled. Naprostou samozřejmostí jsou i originální litá kola. Co však Nismo dále nabízí, je kompletní sportovní podvozek, který je snížený o celých 30 milimetrů. Tato změna vyjde na rovných 1100 dolarů. Za 1400 dolarů však můžete získat i úpravu elektronického modulu, který se stará o pohon samotného vozu. Díky této úpravě si budete moci vychutnat mnohem sportovnější a dynamičtější jízdu. Pravděpodobně nepovedeným vtipem je informace, že díky této úpravě by se měl zvýšit i dojezd vozu na jedno nabití.