O jedinečném supersportu Audi R8 pravděpodobně někdy slyšeli i ti, kteří se o automobilovou oblast příliš nezajímají. Důvodem bylo hlavně to, že si tento vůz pořídila jedna z nejznámějších českých celebrit, a to Leoš Mareš. Nyní přišel úpravce automobilů Prior Design se zcela unikátní bodykitem a tak jsou všichni fanoušci tohoto moderátora na vážkách, zda si svůj vůz nechá upravit. Pojďme si celkové změny blíže představit.

Všichni, kteří tohoto jedinečného bodykitu využijí, se mohou těšit hlavně na to, že se jejich vůz výrazněji rozšíří. Vzadu to bude v oblasti blatníků dokonce o 8 centimetrů, zatímco vpředu o „pouhých“ 6. Dále by měl vůz získat mnohem dynamičtější výraz, jaký se na supersport sluší a patří. Samozřejmě by se měl vůz dočkat i nových kovaných třídílných kol, která samotný design velmi umocní. Celkových změn se samozřejmě dočká i celá řada dalších částí, ať už je to kapota a přední nárazník, nebo prahy či zadní nárazník, na kterém přibude i výraznější difuzor.

Dle prvních fotografií to vypadá, že se změna celkově velmi povedla a tak se dá předpokládat, že jí podlehne řada příznivců tohoto vozu. A co na to Leoš Mareš?