Modernizovaný model Škoda Yeti, tedy vůz s přídomkem XL dorazil i na asijské trhy, tedy konkrétně do Číny, kde je poměrně dobrý odbyt mladoboleslavských vozů. Samozřejmě máme na mysli faceliftovanou tohoto vozu, který se oproti staršímu modelu více přizpůsobil designovému jazyku značky Škoda.

Verze XL pro čínský trh má větší rozvor náprav a cestující vzadu si mohou užívat o 6 centimetrů více místa. Právě rozvor náprav je zajímavý a neočekávaný krok, jelikož pokud se podíváme na evropskou verzi, tak zde se nic výrazného nekonalo s příchodem faceliftované verze. V Evropě se vůz prodává s rozvorem 2578 mm, zatímco v Číně s 2638 mm.

Samozřejmě že se Číňané mohou těšit i na poměrně zajímavé výbavové stupně a také typy motorizace. Z motorů budou k dispozici benzinové agregáty o objemu 1,4 a 1,8. Ty budou dodávat svůj výkon na přední nápravu, a součástí má být jak manuální převodovka, tak automat DSG. Samozřejmě v obojích případech budou šestistupňové.  Cena vozu by v přepočtu měla vycházet na zhruba 546 000 Kč za tu nejlevnější variantu. Naopak za nejlepší motor v kombinaci s nejlepší výbavou si musí čínští kupující připravit cca. 800 000 korun českých, tedy konkrétně 241 800 CNY.