Dovolená je pro většinu z nás jedním z nejkrásnějších okamžiků v roce. Co člověk, to pochopitelně jiná představa, jak dovolenou strávit. Pro někoho je ideálem aktivní pobyt v přírodě, dlouhé tůry po horách nebo cestování na kole. Pro jiné je zas vrcholem ideálu levná dovolená u moře, kde se může jen válet na pláži, koupat se v moři a ochutnávat místní speciality.

Najít pro sebe tu nejoptimálnější variantu vyžaduje čas strávený navštěvováním cestovních kanceláří, listováním v katalozích či surfováním po internetu. Ne vždy se ovšem člověk trefí přesně do svých představ.

Nabídka XZAJEZDU.CZ

Tyto webové stránky zcela určitě splní všechny vaše požadavky. V jednotlivých kolonkách si jednoduše zadáte údaj, který vás zajímá. To znamená, že si zvolíte zemi, oblast, konkrétní místo a samozřejmě dobu odjezdu i návratu. Pak už jen vybíráte z pestré nabídky více než dvou stovek cestovních kanceláří. To vše v klidu a pohodlí svého domova. V žádné cestovce nenajdete tak bohatý sortiment destinací a forem pobytů. V nabídce jsou jak poznávací zájezdy, tak dovolené pro seniory, služby all inclusive nebo i slevové možnosti. Ty umožňuje dovolená first minute, nebo naopak last minute dovolená. První varianta je pro ty, kteří jsou schopni si dovolenou naplánovat dlouho dopředu, druhá naopak pro váhavce, nebo pro dovolenkáře, kteří čekají do poslední chvíle, aby ušetřili nějaké peníze. Dovolená pro seniory je nabízena zpravidla mimo hlavní turistickou sezónu, kdy je například u moře již větší klid, ale ještě příjemné počasí.

Příklady dovolených na míru

Pro skutečné požitkáře je v nabídce mystický řecký ostrov Kréta. Příjemné hotely na pobřeží Středozemního moře nabízejí pohodlí v podobě all inclusive. Navíc tento ostrov nabízí nejvíce antických památek. S pomocí XZAJEZDU.CZ si můžete vybrat konkrétní destinaci, hotel i termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

Pro milovníky zimních radovánek jsou ideální rakouské Alpy, kam je to z Česka nejblíže. Z pestré nabídky si můžete vybrat hotel, apartmán či penzion a z webových stránek se dozvíte o ubytovacích podmínkách, lyžařských možnostech a další informace.

Kromě těchto konkrétních příkladů najdete na stránkách nepřeberné množství dalších možností, jak strávit báječnou dovolenou.