Interiéry osobních automobilů byly dlouhá léta zanedbávány! Nehezké gumové autokoberce, neforemné univerzální autopotahy či další nehodící se příslušenství ale můžeme v dnešní době nahradit vkusnými doplňky, které splní stejný účel a ještě ke všemu zpříjemní vaše cestování.

Dávno odzvonilo době, kdy se nedalo nic pořádného sehnat a majitelé vozů museli řešit vybavení aut svépomocí. Moderní doba přeje nákupům na internetu, moderní doba přeje kreativitě. A to i v takovém prostoru, jakým váš automobil je!

Autopotahy na míru

Přejete-li si opatřit sedačkám ve vašem voze autopotahy, zvolte autopotahy na míru, které vašemu čtyřkolému miláčkovi padnou jako ulité. A vy se nebudete muset dennodenně rozčilovat nad tím, že zas a znova musíte urovnat potahovou látku na sedadle řidiče a že zas a znova nebudete muset napomínat děti, aby na zadních sedadlech tolik neřádily a nedrobily svačinkou… Autopotahy na míru vám ulehčí mnoho práce. Lze je totiž čas od času ze sedadel stáhnout, vyprat z nich nečistoty a pak je zase pohodlně nasadit…

Pár kroků k úspěchu

Na stránkách www.vopi.cz si můžete objednat nejen vkusné autodoplňky, ale můžete si také zadat objednávku na autopotahy na míru. Po zadání několika parametrů, mezi které patří značka a typ automobilu, barva a potahový materiál, vám během velmi krátké doby mohou přijít na míru šité potahy. Každý z autopotahů je pečlivě vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Vyrobené potahy jsou ve většině případů celolátkové a perfektně kopírují tvar sedadel vozu. Vylepšete interiér vašeho vozu právě teď, jistě  nebudete litovat, a to ani utracených peněz, ani většího pohodlí!