Mnoho půjčoven dodávek, speciálu a jiných užitkových vozidel nabízí zajímavou možnost půjčení příslušenství, které vám ulehčí například stěhování, pro které jsou dodávky z půjčoven dodávek nejčastěji využívány. Příslušenství je vhodné dopředu rezervovat, a to telefonicky nebo přes webový formulář současně s rezervací daného dodávkového vozidla.

Manipulační technika – rudl

Rudlíky jsou velice oblíbenou manipulační technikou, které mnoho klientů požaduje při zapůjčení dodávky, a to nejenom pro stěhování ale například pro převoz nábytku z obchodních domů. Rudlíky jsou nejčastěji s nosností až 250 kg a je nutno je dopředu rezervovat, aby byla půjčovna-dodávek schopná právě pro vás rudlík zajistit. Pronájem rudlíků je možno realizovat zdarma nebo ve většině půjčoven za drobné poplatky.

Upevňovací kurtny

Stejně jako u rudlíku je potřeba stěhovací kurty rezervovat pro případ že by se v jeden den sešlo více stěhování či více požadavků klientů, kteří by manipulační vybavení potřebovali. Pronájem stěhovacích kurten je nejčastěji zdarma případně rovněž za nějaký drobný poplatek.

Levná půjčovna dodávek Praha

Levná půjčovna dodávek Praha

Plastové bedny

Plastové bedny půjčovna dodávek s možností pronájmu jsou nejčastěji kvalitní vysokozátěžové, vhodné pro stěhování. Velice snadno se nosí dají se složit do sebe a dokáží ochránit velice kvalitně vše co je uloženo uvnitř. Nosnost takových plastových beden je nejčastěji 30 až 60 kg.

Nájezdní plošina na motorku

Dodávky jsou velice často využívány také pro převoz motorek a je tedy více než na místě si k dodávce zapůjčit také na jízdní plošinu na motorku. I tyto plošiny jsou v půjčovnách dodávek nejčastěji na rezervaci a jejich zapůjčení stojí rovněž nějaký drobný poplatek.

Speciální požadavky? Kontaktujte půjčovnu dodávek!

Máte-li jiné speciální požadavky je vhodné toto konzultovat přímo s personálem dané půjčovny dodávek, aby vám měla vždy ochotně poradit. Variabilita doplňkového vybavení které si lze dodávce zapůjčit je velice Široká různorodá. Pokud si například půjčujete dodávku v učebně dodávek Brno nebo půjčovny dodávek Praha lze zapůjčit ještě GPS navigaci a všechny dodávky jsou navíc vybavený také sledovacím systémem.