Autodílny nemusí sloužit pouze k tomu, abychom si zde nechali zkontrolovat nebo opravit našeho plechového miláčka. Velmi originálním způsobem totiž prostory autodílny využily hokejistky Chorvatska, které v těchto prostorách nafotily velmi sexy kalendář svých fotek. To vše hlavně z toho důvodu, že popularita tohoto sportu v Chorvatsku stále vzrůstá, a i ženský tým chce ukázat, že lidé by se měli soustředit také na jejich soutěž. A ukázkou svých těl dali najevo, že v případě ženského hokeje je určitě o co stát.

Druhým důvodem je samozřejmě to, že by kalendář měl hokejistkám z Griče, které mimochodem tvoří také reprezentační tým, přinést potřebné finance, které jsou právě s jejich sportem spojeny. A pokud se na několik jeho stran podíváte, bude vám jasné, že za něj budete ochotni dát jistě mnohem více, než za běžný lístek za zápas. A zatímco na něm uvidíte všechny hráčky v plné výstroji, v kalendáři ji odhodily, a to skutečně velmi významně, a zapózovali v na první pohled typicky mužském prostředí. Ale výsledek je skutečně dokonalý a kalendář vzbudil velký obdiv, a to nejenom u mužského publika.

Chorvatské hokejistky prosinec Chorvatské hokejistky listopad Chorvatské hokejistky říjen Chorvatské hokejistky září Chorvatské hokejistky srpen Chorvatské hokejistky červenec Chorvatské hokejistky červen Chorvatské hokejistky květen Chorvatské hokejistky duben Chorvatské hokejistky březen Chorvatské hokejistky únor Chorvatské hokejistky leden