V současné době se může zdát jako nadlidský výkon najít spolehlivý autoservis s širokou nabídkou služeb. Požadujete kvalitní servis osobního či užitkového vozidla? Preferujete precizní a profesionální práci? Sháníte autoservis na pravidelné prohlídky a kontroly? V takovém případě vás nadchne společnost Motogart s.r.o. s poměrně širokým portfoliem služeb.

Zkušený tým automechaniků se postará o kompletní servis a zajistí vám i opravy a doplnění klimatizací, výměnu čelního skla, diagnostiku vozidla a přípravu na technickou prohlídku. Motogart s.r.o. působí v Praze 10 v Dolních Měcholupech, a proto můžete tuto společnost najít i pod názvem autoservis Praha 10.

Opravují starší i nová vozidla

V podstatě nezáleží na tom, jestli přijedete s novým modelem, nebo starší ojetinou, protože v každém případě se vám snaží autoservis vyhovět. Všichni mechanici prochází pravidelným školením, a tak mají přehled i v novodobých osobních vozidlech. Práce je profesionální a na špičkové úrovni, a proto má tento autoservis tolik spokojených klientů.

Na společnost se můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Požadujete diagnostiku, přípravu a zprostředkování technické kontroly a emisí, drobnou karosářskou či lakýrnickou práci, seřízení světel a geometrie? Žádný problém. Motogart s.r.o. vám provede i vyčištění interiéru. Služby jsou tedy vskutku kompletní.

Služby, které autoservis nabízí

  • Servis a diagnostika elektrických i elektronických součástí
  • Diagnostika všech typů a značek
  • Oprava a výměna autoskel
  • STK i měření emisí
  • Výměna oleje v automatických převodovkách
  • Servis a plnění klimatizací

Kromě jiného budete spokojení i s cenovou politikou. Autoservis vás nechce zruinovat, ba naopak se snaží všem svým zákazníkům pomoct za přijatelné ceny.