Tuzemská Škodovka mírně oživila svůj vůz Rapid a představila několik převážně designových vylepšení, které si mohou všichni zájemci o tento vůz dopřát. Jedná se o několik úprav stávajícího liftbacku, které ocení především milovníci drobného tuningu. Mám to být i jakási satisfakce za to, že nedojde k výrobě verze Škoda Rapid Sport, jejíž koncept byl v minulosti představen. Pojďme se tedy podívat, co nám vůz přinese.

Základem této verze jsou sedmnáctipalcová kola, v zajímavém dvoubarevném designu. Dále přibudou dekorační lišty, spoiler na pátých dveřích a také černá barva zpětných zrcátek. Pokud se podíváme do interiéru, tak tam nás čekají sportovní sedadla, kovové pedály, nebo také ztmavená okna. To vše je součástí edice s názvem Rapid StylePlus. Navíc má tato verze také xenonové světlomety a mlhovky s funkcí Corner, tedy přisvěcování do zatáček. Na druhou stranu je zklamáním, že vůz nemá automatickou klimatizaci či stahování zadních oken. Za tyto položky je potřeba si připlatit. Za stahování zadních oken 5 100 Kč a za automatickou klimatizaci rovných 10 100 Kč. Zbývající výbava vozu je potom shodná s edicí Fresh Ambition. Rozdíl oproti ní a touto edicí činí 24 000 Kč.

Cena této atraktivní limitované edice startuje na částce 323 900 Kč s motorem 1,2 TSI/63 kW. Tato cena není nikerak přemrštěná aneb za styl se platí platí i automobilů včetně Škody Rapid.

Rapid StylPlus