Pokud se rozhlédneme po českém vozovém parku, je jasné, že právě tato značka, mající za sebou už více než stoletou tradici, bude dominovat. Škoda je nejen rodinným stříbrem, ale také sázkou na spolehlivost.

Automobily této značky mají dobrý zvuk i v zahraničí, prodávají se na velmi náročném izraelském trhu. Každý vůz však potřebuje pravidelné servisní služby, na které je nutné myslet už v okamžiku pořízení nového modelu. Značka Škoda však disponuje pestrou sítí autorizovaných servisů, ať už bude zapotřebí důkladnější oprava nebo zdánlivá drobnost.

Záruční i pozáruční servis je už připraven

Není třeba dlouho čekat, autorizovaný servis Škoda je k dispozici. Široké spektrum služeb je zde samozřejmostí, diagnostika vozidel, klempířské práce nebo služby lakýrníka, ale také příprava na technickou kontrolu, bez níž by nebylo možné vůz vůbec poslat na české silnice. Servisování klimatizací, stejně jako montáž různých doplňků zkušenými mechaniky. K mání je i komplexní prohlídka, díky které budete mít jistotu, že váš automobil Škoda je stále v dobré kondici.

Servisní akce aneb komplexní údržba

Zkontrolovat podvozek, ale také autobaterii, která projde speciálním zátěžovým testem. Je ještě v pořádku nebo už bude potřebovat výměnu? Servisní akce Škoda vám dá odpověď na otázky, které si nemůžete zodpovědět sami, ale patří mezi velmi důležité. Zimní servisní prohlídka se tedy rozhodně netýká jen lyží, snowboardů a dalšího vybavení na sjezdovku, ale také automobilů, s nimiž každý den vyrážíme na cesty do práce, na nákupy nebo za zábavou.

Zodpovědný motorista nic nepodcení a ví, že kontrola vozidla odborníkem je po určitém časovém intervalu dokonce nutností. Servis je jako lékař a důkladná prevence je nepochybně lepší, než dlouhá a komplikovaná léčba.