Vybíráte si ojetý vůz podle vzhledu a nezjišťujete si historii vozu? Pak riskujete se svým životem. Novinky.cz dnes upozornili na nabídku ojetého žlutého Seatu Leon, který byl loni na titulce téměř všech hlavních zpráv. My jsme zkoumali dále a přinášíme Vám jako první a jediní zcela nové informace.

Slávu tomuto žlutému Seatu Leon zařídil jeho řidič, který dostal smyk a jeho vůz letěl vzduchem, přeletěl plot až nakonec přistál na chatce.

Vůz nabízel autobazar Davo Car, avšak po dotazu redakce novinky.cz, byl vůz stažen z prodeje a autobazar se omlouval za zveřejnění nabídky na internet. Vůz totiž nebyl podle něj vykoupen a navrácen majiteli. Dali jsme práci a hledali , zda-li nenajdeme vůz v  nabídce jiného autobazaru. Vůz jsme našli přes server sauto.cz v benešovském autobazaru BENECARS. Že se jedná o stejný vůz, dokazuje SPZ vozu, celou nehodu totiž řádně zdokumentovali hasiči Moravskoslezského kraje.

Loni zničená jak přední, tak zadní část vozu, zlomená střecha a hlavně zkroucený skelet. Vůz byl zcela odepsán a měly z něj být použity jenom náhradní díly. Dnes kompletně opravený vůz, který vypadá jako nový a má seběvědomou cenovku 135 000 Kč. Davo Car nabízel vůz dokonce ještě se sebevědomější cenovkou a to rovných 150 000 Kč.

Aktuální nabídka autobazaru BENECARS (23. 1. 2014 – 20:19)

Seat Leon Cupra R | Foto sauto.cz

Zítra máme v plánu kontaktovat autobazar, kde je vůz nabízen s dotazem, zda-li vůz byl bouraný, tak vyčkejte na pokračování. Zajímá vás, jaké informace se dovíme?

 

Původní článek na novinky.cz, který informoval o nabídce vozu v Davo Car: http://www.novinky.cz/finance/325355-auta-zbourana-na-srot-ozivaji-v-bazarech-splacane-do-nalestenych-ojetin.html