Pojďte si vytunit automobil. Tentokrát však zevnitř. Praktické autokoberce s výšivkou dají vašemu autu styl, ale hodí se i jako luxusní či vtipný dárek.

Autokoberce patří k základnímu vybavení automobilu. Jsou zejména funkční a ochranné. Ale jen u těchto vlastností zůstávat nemusíte. Mohou totiž mít i roli estetickou. Věděli jste, že si snadno opatříte autokoberce s výšivkou již od jednoho kusu? Zvolit si lze obrázek i nápis podle vlastní volby. V e-shopu www.perfect-carpets.cz vám vyjdou vstříc. Proto můžete na autokoberec vyšít své jméno, oblíbený citát, nebo nějaký oblíbený obrázkový motiv. Je to též příležitost, jak věnovat originální dárek. Jediné, co potřebujete znát, je značka a model automobilu, do kterého chcete vyšívané, anebo jen nové a vysoce kvalitní autokoberce s profiobšitím pořídit.

Autokoberečky klidně s logem

Velice zajímavou volbou jsou autokoberce s logem. Využívají to třeba firmy, které si nechají své automobily vytunit zevnitř právě tímto způsobem. Na koberce se vyšije logo firmy. Nelze vyšívat loga automobilových značek. Ta jsou chráněna. Pro firmu je však vlastní logo na koberci skvělým PR a dělá auta ještě luxusnějšími.

Firma Perfect Carpets vyrábí autokoberce pro všechny značky automobilů

Nejde jen o auta osobní. Objednat si lze i autokoberce pro dodávky či nákladní vozidla. Široký je i materiálový sortiment koberců. Klasické bývají různé typy velurových koberců, sametové autokoberce, plstěné, žebrované i gumové. Logem a výšivkou lze opatřit každý ze čtyř autokoberců.

Koberce Perfect Carpets nekloužou. Proti posouvání koberců po podlaze vozidla slouží speciální fixační prvky. Autokoberec si snadno objednáte přímo na stránce e-shopu, a to včetně poptávané výšivky.

Nejen koberce do auta

Firma Perfect Carpets nabízí i další sortiment koberců. V sortimentu nechybí různé kusové koberce, včetně koberců s dětskými motivy. Vyberete si rovněž schodišťové kobercové nášlapy, čisticí zóny a rohožky (i ty lze opatřit logem), případně travní koberce.