Autopotahy do auta jsou nejen jedinečnou ochranou před opotřebováním autosedaček, ale také skvělým módním doplňkem. Díky svému modernímu designu dávají autu mnohem zajímavější vzhled. Autopotahy se obvykle pořizují do ojetých vozů, parádu však nadělají také v novějších vozidlech.

Pohodlné řízení díky kvalitním autopotahům od Vopi 

V mnoha kamenných obchodech i e-shopech můžete pořídit, jak autopotahy šité na míru, tak univerzální autopotahy. To platí také pro společnost Vopi, která je předním výrobcem i prodejcem tohoto zboží. Autopotahy šité na míru splňují vysoké nároky na kvalitu materiálu i na jejich provedení. Jak již bylo zmíněno, základní výhodou potahů na sedačky aut, je ochrana původního čalounění sedaček. Chrání čalounění nejen před opotřebením, ale také před znečištěním. V neposlední řadě jde také o zabránění protržení. Ochrana sedaček zvyšuje cenu vozu v případě, že se rozhodnete současný vůz nabídnout ke koupi. Zachovaný a udržovaný interiér je jedním z podstatných parametrů, podle čeho si především ženy vybírají své budoucí auto.

Vyhřívané autopotahy Vám dodají pocit příjemného tepla

Společnost Vopi dodává autopotahy šité na míru, tak také univerzální autopotahy. O tom, že sortiment zboží firmy Vopi svědčí také skutečnost, že zde seženete za skvělou cenu a jedinečnou kvalitu nejen autopotahy pro řidiče, ale také spolujezdce. Za velmi pohodlné jsou řidiči, kteří tráví často dlouhé hodiny za volantem, zejména masážní autopotahy. V mrazivých zimních dnech vysoce oceníte rovněž vyhřívané autopotahy. Aktuální nabídku vyhřívaných autopotahů najdete na www.vopi.cz/vyhrivane-autopotahy/. Nezapomeňte nahlédnout také do portfolia slunečních clon škody octavia. Autopotahy na míru můžete snadno objednat prostřednictvím jednoduchého konfigurátoru. Všechny autopotahy jsou vyrobeny v České republice a odpovídají všem předepsaným bezpečnostním kritériím. Vyrobené autopotahy jsou ve většině případů vyrobeny celé z látek, což jim umožňuje perfektně kopírovat tvar sedadel vozu. Autopotahy jsou podvrstveny molitanem či vatelínem a opatřeny mřížkou tak, aby bylo sezení co nejvíce pohodlné.