Nejenom, že existují mobilní telefony ryze pro ženy. Nyní již existují i auta, která jsou určena právě pro něžnější pohlaví. Příkladem je Citroën DS3, který svou výbavou jistě plně vyhoví všem ženským potřebám. Zatímco muž by dbal hlavně na řadu různých systémů, klimatizaci či další prvky, žena se zaměří například na zrcátko, nebo šminky. A ty v tomto voze skutečně jsou. Mimo to je v něm třeba i držák na make-up, pultík na stíny, nebo lak a řasenku. To vše je součástí vozu, především potom středového pultu mezi sedadly.

Vůz nese název DS3 Benefit, a vznikl spoluprací mezi automobilkou a kosmetickou firmou Benefit Cosmetics. A nejenom že uvnitř vozu najdeme výše uvedené „nezbytnosti“, ale vůz rozhodně nepřehlédneme ani na silnici. Nejenom, že růžová barva byla použita v interiéru, ale je použita i na karoserii. Naštěstí se místní řidiči nemusí bát, že by se vůz s malující-se barbie řítil i po našich silnicích. V první řadě se totiž jedná pouze o koncept, a to určený pouze pro Velkou Británii. Alespoň si tak může řada řidičů oddychnout, jelikož jistě zná ve svém okolí ženy, které by si ho koupily.

Citroën DS3 Benefit Cosmetics Edition ve veliké fotogalerie

Pozor! Fotografie by neměly vidět dámy nebo budou chtít zaručeně DS3 Benefit jako každodenní výbavu do městských kolon ;) Neukazujte tedy tento obsah své drahé polovičce nebo budete muset na poslední chvíli kupovat další vánoční dárek.