Vysokozdvižné vozíky a jinou manipulační techniku používá dnes a denně kdejaká společnost. Setkat se s nimi můžete v dopravě, v obchodech, také ve skladech a mnoha jiných odvětvích. Co vše vám může pomoct s jejich obsluhou nebo s prací právě na vysokozdvižných vozících?

Mít kvalitní sedačku je základ

Protože pracovník řídící vysokozdvižný vozík může pracovat mnoho hodin v kuse, je potřeba, aby byly sedačky do vozíků skutečně kvalitní. Mnoho typů sedaček do vozíků najdete na webových stránkách cemat.sk. Všechny sedačky v nabídce splňují náročné kritéria pro manipulaci s nákladem a všemi bezpečnostními standardy, zajišťují navíc vysoký komfort obsluze zařízení a strojů.

Všechny sedačky v nabídce jsou také homologované pro Evropské normy a v nabídce je i celá řada doplňků k nim. Koupit si můžete i kvalitní potahy na sedačky do vašich vysokozdvižných vozíků.

Což takhle radlice na vysokozdvižný vozík?

Existují i společnosti, které vám půjčí přídavné zařízení. Vykupují, opravují, odprodávají i půjčují spoustu přídavných zařízení, která možná potřebujete jen tu a tam. Poptávat můžete např. radlice na VZV neboli vysokozdvižné vozíky. Shrnovací radlice můžete mít ve velikostech od 1300 mm se šíří záběru 1150 mm až po šířku radlice 2500 mm s šířkou záběru 2100 mm.

Přídavné zatřízení značek Bolzoni – Auramo a MEYER jsou produkty, které vám pridavnezariadenia.sk nabízí jako výhradní dovozce.

Kdy si pronajmout přídavné zařízení?

Váháte, zda si přídavné zařízení koupit nebo pronajmout? Pronájem je výhodný v tom, že jsou náklady menší, než při nákupu. Záruku zařízení budete mít po celou dobu zapůjčení, získáte řešení pro nestandartní manipulaci a zapůjčit si je můžete na krátkou i dlouho dobu.

Na webových stránkách pridavnezariadenia.sk se dozvíte víc o pronájmu i pronajímaných zařízeních.