Pokud chceme shlédnout ty nejlepší vozy, tak jen těžko budeme očima lovit vozy u nákupních středisek. Dokonce i známí boháči ukrývají svá drahocenná vozidla na svých soukromích pozemcích a tak je krásnou příležitostí sledovat celebrity, tedy bohaté bytosti, které neváhají své předražené klenoty vystavovat na všech akcích.

Jistý exhibicionismus je v chování celebrit zcela běžný a ve zdravém měřítku i prospěšný, obzvláště pro diváky, kteří mohou vidět jejich vkus ve vybírání vozů. Většina celebrit nevyjde z domu, aniž by jim jejich módní poradce nedoporučil vhodné oblečení. Výběr vozů je ovšem natolik individuální záležitostí, že si je obvykle vybírají celebrity rády sami. Velmi jim k tomu dopomůže skutečnost, že se automobilové společnosti mohou přetrhnout o to, komu by svůj vůz zdarma nabídli, aby si udělaly reklamu.

České celebrity jsme zcela vynechali, nová Octavia nebo BMW, to jsou krásná auta, ale my se zaměříme na ty nejbohatší celebrity, tedy na slavné lidi z celého světa. Pokud mezi nimi najdete i svého favorita, tak již posuďte sami, jestli má dobrý vkus a jestli byste si na jejich místě vybrali stejně.

 

Aventador LeBrona Jamese

LeBron Jemes je jedním z nejlepších basketbalistů. Dokonce i jeho fanoušci se ovšem shodli na tom, že si vybral hezké auto s nehezkou barvou. Naštěstí má tento sportovec tolik peněz, že může svůj omyl hned napravit.

Lebron-James-Lamborghini-Aventador-1

 

Kanye West a jeho Dartz Armoured

Pokud znáte tohoto známého zpěváka a rapera, tak vám možná neuniklo, že se o svoji osobu bojí více, než kdo jiný. Jeho investice na vůz spolklo obrněné SUV, vedle kterého si připadá i Hummer jako dětská tříkolka.

dartz

Daniel Craig vsadil na Range Rover

Pokud si myslíte, že se novodobý agent 007 rád povozí v novém Aston Martinovi, tak jste vedle, přednost dává raději novým vozům Range Rover, kterým dělá i reklamu.

All-New Range Rover Sport Reveal in New York City

Justin Bieber a Ferrari 458 Italia

Tento milovaný i nenáviděný mladý zpěvák vsadil na vůz, který ještě více podnítí jeho oblibu mezi nezletilými fanynkami. Ferrari 458 Italia je ideální sportovní vůz pro každou příležitost.

Justin-Bieber-White-Ferrari-458-Italia

Rowan Atkinson si oblíbil Aston Martin

Značka Aston Martin nezdobí jeden, ale hned celou řadu vozů, které ukrývá filmový Mr. Bean ve své garáži. Ačkoliv by to do něj mnoho lidí neřeklo, je to milovních rychlosti a rád se povozí i v nových vozech Lamborghini.

Johnny English Reborn premiere - London

Will.I.Am je pro Delorean

Zřejmě nejzajímavější volbu učinila hudební ikona současnosti, Will.I.Am, když si nechal zhotovit futuristicky vyhlížející Delorean, tedy repliku starého modelu tohoto vozu.

iamauto