Pokud nemáte rádi jízdu za deště kvůli snížené viditelnosti, přes čelní sklo zalité deštěm a velmi často nestíhajícími stěrači, tak nemusíte zoufat. Na trhu se objevil nový produkt – NANO4ALL Autosklo uzavření povrchu, který si s těmito nepříjemnými důsledky deště dokáže poradit. Tento produkt je založený na nanotechnoligích a dokáže zacelit i ty nejmenší škrábance, které nejsou viditelné pouhým okem.

Použitím tohoto produktu dojde k zacelení těchto miniaturních vrypů a na skle se vytvoří tenký film. Místo kapek přes které není možné vidět komunikaci a provoz, se na skle se budou vytvářet veliké kapky, které nebrání výhledu. Při jízdě větší rychlosti tyto kapky dokonce “utíkají” ze skla pryč. Není tak potřeba používat stěrače a vaše jízda tak bude nenarušovaná. Kromě většího pohodlí, lepší viditelnosti se převážně zvýší bezpečnost vaší jízdy a reakční doba. Pro většinu lidí se dokonce stane jízda za deště radostí a již se nebudou jízdě za špatného počasí vyhýbat.

Zlepšení viditelnosti není jedinným přínosem tohoto produktu, díky zacelení skla se stane čištění skel hračkou. K jejich odstranění bude stačí polít ošetřený povrch vodou a nebo projet deštěm. Takto snadno lze odstanit nečistoty ze skla. Proto neváhejte a vyzkoušejte tuto novinku ještě dnes. Tento produkt lze zakoupit  na eshopu NANO4ALL, který provozuje firma specializující se na výrobu nano produktů již několik let.