Pokud si pamatujete na film Mad Max s Melem Gibsonem v hlavní roli, kde čelil bandě neekologicky smýšlejících maniaků v rychlých vozech, a říkáte si, že by to chtělo zas něco podobného, máme pro vás dobrou zprávu. Do kin přichází film Mad Max: Fury Road a vezte, že tento film bude šílený kompletně celý.

Je totiž jako na míru dělaný pro všechny milovníky postapokalyptických scénářů, vyprahlé pouště, spousty akce a hlavně maniaků, kterým koluje místo krve v žilách benzín a kteří se prohánějí ve vozech, které byly na technické ještě před začátkem konce světa.

maxresdefault (1)

Diváci tohoto filmu budou svědky neustále snahy o záchranu vlastního života, ale i životů ostatních. Celý děj se odehrává na jakési pouštní základně a poté v poušti, kde má svůj základní tábor banda zlotřilců, kterým nedělá dlouhodobý pobyt na přímém slunci moc dobře. Tito fanatici se snaží ukončit život hlavního hrdiny jménem Max, tedy Mad Max abychom byli úplní. A věřte, že Max svému přízvisku dělá čest všemi vylomeninami, které ve filmu natropí a všemi zlomeninami, které způsobí. Ve filmu se také objeví stránka něžného pohlaví, i když něžnost bychom zde museli v nánosech ztvrdlého písku, bláta a potu kutat opravdu dlouho a dost možná bezvýsledně.

maxresdefault

Dalšími hrdiny filmu jsou vozy, o které nebude nouze a které se postarají o tu hlavní parádu. Krom nejrůznějších náklaďáků, autobusů, bugin a motorek tak uvidíme například i vůz využívající hned dvou karoserií vozu Cadillac Coupe DeVille z roku 1959 a mnoho dalšího.

mgid-uma-image-mtv

Film přijde do kin 15. května. A abyste se co nejlépe naladily, přinášíme vám trailer k tomuto filmu, který vám tak trochu napoví, o co půjde a jakou bude mít film celkovou atmosféru. Snad vám to alespoň trochu zkrátí čekání na tento vskutku zajímavý filmový počin.