Je neděle po obědě a vy spokojeně sedíte doma v křesle a díváte se na přímý přenos z Formule 1. Vettel si šikovně najel do zatáčky a vnější stranou předjíždí Hamiltona. Následuje krátký záběr na publikum, které toto všechno se zatajeným dechem sleduje. A vás najednou napadne myšlenka. Jaké by to asi bylo, kdybych tam také seděl? Tato myšlenka vám čím dál více vrtá hlavou až nakonec dopějete k názoru, že ušetřené peníze byste rádi investovali do této úžasné zkušenosti.

Ale pak si uvědomíte, že vlastně ani nevíte, kde se takové vstupenky na Formuli 1 kupují, co to obnáší a co vše pro to budete muset udělat. Nezoufejte – máme pro vás dobrou zprávu. Náš exkluzivní partner GP TOURS se formulemi zabývá už od roku 1998 a mají opravdu dlouholeté zkušenosti s prodejem vstupenek na Formuli 1. Nemusíte se vůbec bát komunikace s touto společností, protože jsou z České republiky a komunikace probíhá výhradně v českém jazyce, takže nebudete muset oprašovat znalosti cizích jazyků ještě ze školy.

Dostali jste třeba ještě nápad, že by to mohl být dobrý dárek k osmnáctým narozeninám vašeho syna, který tak zbožňuje formule? GP TOURS umožňují zakoupit dárkový certifikát a můžete tak tento skvělý zážitek věnovat vašim blízkým.

Pokud byste měli zájem o vstupenky na Formuli 1, neváhejte kontaktovat společnost GP TOURS a nebojte se klást jakékoliv požadavky od zajištění parkování po zaslání vstupenek poštou i malého dárku ke každé zakoupené vstupence. Klikněte zde a objednejte si vstupenky na Formuli 1 za výhodné ceny už dnes.