Málokterý autoservis je schopen poskytovat tak komplexní služby motoristům, jako Drive-services, což je stále vyhledávanější Autoservis v Praze 9. Jelikož podle nové zákonné úpravy nemusíte s novým vozidlem jezdit na záruční či pozáruční opravy do autorizovaného servisu, můžete využít služeb Autoservisu v Praze 9, aniž byste přišli o záruku.

Profesionální služby se týkají servisu, oprav a údržby všech značek, které se na našich silnicích vyskytují. Rovněž zde můžete využít prakticky pod jednou střechou pneuservis nebo ruční mytí vozidel. Autoservis Praha 9 si zakládá na své dlouholeté tradici a špičkovou úroveň se snaží udržovat kvalitou práce a odborností mechaniků, kteří mají k dispozici nejmodernější vybavení. Kromě běžného servisu, klempířských prací, lakování či oprav autoelektriky, můžete využít i možnosti přípravy vašeho vozidla na technickou prohlídku.

drive13big

Doplňkovou, ovšem neméně kvalitní službou je pneuservis. Naopak je pneuservis v Autoservisu Praha 9 vyhledáván pro nejkvalitnější strojní vybavení v Praze. Kromě přezouvání letních a zimních gum, jejich oprav a úschovy, je možné si také zakoupit pneumatiky všech renomovaných značek. Prodej se týká osobních pneumatik, lehkých nákladních pneu, motocyklových pneu, ale také plechových disků na všechny značky vozidel, a to za velmi příznivé ceny.

drive10big

Vyhlášenou specialitou Autoservisu v Praze 9 je ruční myčka, čili ruční mytí automobilů prováděné v jednom ze dvou mycích boxů v areálu autoservisu. Výhodou ručního mytí je především šetrnost k laku karoserie a spolehlivé odstranění nečistot, které klasická myčka není schopna. Žádná myčka, ani samotný majitel nikdy zcela neodstraní například zbytky hmyzu či ptačího trusu z přední masky, zpětných zrcátek nebo čelního skla.

drive16big

Ruční mytí aut Praha 9 si poradí i se zdánlivě neodstranitelnými nánosy, na které se nejprve nanese speciální přípravek na odstraňování hmyzu, který lak nijak nepoškozuje. Po krátkodobém působení se přípravek i s nečistotami odstraní houbou a karoserie se opláchne pomocí WAP. Teprve pak následuje ruční mytí celého vozidla houbou a autošampónem. Po umytí a vysušení se na karoserii nastříká vosk, znovu opláchne a nakonec vytře jelenicí dosucha.

Autoservis najdete v Praze 9 – Kyje, Chlumecká 1636, nebo můžete navštívit webové stránky www.drive-services.cz.