K nejčastějším značkám vozidel na tuzemských silnicích patří Škoda a Volkswagen. Pro majitele těchto automobilů je určen internetový obchod Fajnautopotahy.cz, který se specializuje na prodej autopotahů na míru, ale nabízí i univerzální autopotahy, autokoberečky a další autodoplňky. Hledání usnadňuje rozdělení produktů na kategorie a podkategorie, takže si zákazník může zvolit značku a typ svého vozidla. Další možností usnadňující nákup je kategorie „Pár tipů a rad“, kde najdete odpovědi na otázky, které vás eventuálně napadnou až při samotném výběru autopotahů.

Autopotahy na míru

Pokud si potrpíte na dokonalé a precizní vybavení interiéru svého automobilu, budou pro vás ideální autopotahy na míru. Ty lze použít pouze na daný typ sedadel, na kterých přesně sedí. Jejich ceny se odvíjejí od kvality použitého materiálu, ovšem i v nižších cenových relacích jsou potahy vyrobené ze solidní syntetické netkané látky, která je odolná vůči oděru. Se stoupající cenou pochopitelně roste kvalita materiálu, jeho zpracování i délka životnosti.

Autopotahy univerzální

Pojem univerzální znamená, že jsou použitelné na většinu vozidel, která jsou na tuzemském trhu nabízena. Většina univerzálních potahů je již uzpůsobena sedadlům vybaveným bočními airbagy. Můžete je použít i na jakékoliv jiné vozidlo, pokud se rozhodnete pro výměnu svého automobilu za jinou značku či typ. Univerzální potahy jsou vhodné zejména pro starší auta, která ještě nemají kolem sedadel žádné plasty a tvary jejich sedaček jsou standardní.

Autopotahy VW

Automobilů značky Volkswagen je velmi mnoho druhů a typů. Na našich silnicích potkáte od těch nejmenších aut až po velké limuzíny. Pro každý typ Volkswagenu najdete v sortimentu obchodu Fajnauto potahy.cz nejen autopotahy na míru, ale i potahy universální. Abyste nemuseli surfovat v bohaté nabídce autopotahů pro všechny typy VW, můžete si hledání usnadnit tím, že zvolíte podkategorii podle svého zájmu. V podkategorii si můžete vybrat jak značku automobilu, tak některý jeho typ. V případě nenalezení vašeho typu vozidla, můžete poptávku na potahy VW zadat přes email.