K tradičním značkám francouzského automobilového průmyslu patří i Citroen. Motoristé, kteří si tuto značku oblíbili, mají i v České republice možnost si některý typ pořídit. Mohou využít pestré nabídky a příjemného prostředí dealerství Citroen, které vzniklo kompletní přestavbou autoservisu v Kralupech nad Vltavou, čímž vznikl v r. 2003 nový moderní areál, který splňuje stoupající nároky zákazníků, kteří požadují dokonalé služby a komfortní prostředí.

Ovšem požadavky jsou kladeny i samotnou firmou Citroen a v neposlední řadě i evropskými normami. Dealerství dnes splňuje veškerá kritéria a poskytuje všechny služby ohledně automobilů Citroen, neboť získala tři nezbytné koncese týkající se prodeje, servisu a distribuce náhradních dílů.

foto1_21

O každého zákazníka se postará kvalifikovaný personál, se kterým se můžete poradit o nových typech vozů, o financování prodeje nového vozidla či kvalitních ojetin, ze kterých si zde rovněž můžete vybrat. Zaměstnanci si své vědomosti i praktické zkušenosti zdokonalují na pravidelných školeních a kursech, takže jsou dokonale informováni o technických novinkách nových typů vozů Citroen.

foto1_305

V případě drobnějších oprav či garanční prohlídky si můžete čekání v příjemném prostředí zpestřit občerstvením a sledováním televizního programu nebo čtením motoristických magazínů. Při zakoupení nového vozu jsou čekací lhůty velice krátké díky široké nabídce a velkému skladu, kde je neustále k dispozici cca 50 nových automobilů.

foto1

Prodejna a servis působí v Kralupech pod názvem C-CAR Svoboda, který vznikl odvozením dvou „C“, tedy Citroen a Car – auto. Svoboda je české příjmení zakladatele provozovny, kterou si jako vzorovou prodejnu a příkladného dealera natočili i filmaři samotného výrobce vozidel Citroen již v roce 2005, tedy ještě v době začátku poskytování služeb příznivcům značky Citroen. Pokud máte o vozy této kvalitní francouzské značky zájem, v této prodejně se vám dostane příjemného přivítání a možnosti vybrat si vůz, který bude plně vyhovovat vašim požadavkům.