Francouzská automobilka a její vozidla Renault jsou synonymem kvality, šarmu a elegance. Tohoto trendu se drží i nejnovější typ osobního auta značky Renault Kadjar. Netypický je snak robustní design, ovšem tím tento vůz vůbec neztrácí z pověsti elegantních renaultů.

Naopak Kadjar vyniká ladnými křivkami, kterým nic neubírá energická mohutná přední maska se zajímavě řešenými reflektory, velké přední blatníky a elegantní disky kol z lehké slitiny, které si můžete vybrat v rozměrech 17“ nebo 19“. Renault Kadjar je prostě inspirativní a odvážný vůz sportovního vzhledu.

renault-kadjar-hfe-ph1-media-gallery-03

 

Je výjimečný, ovšem přitom je určen jak do běžného denního provozu, tak na delší jízdy, ale také do terénu. Je to typické rodinné auto s všestranným využitím, se kterým se můžete bez obav vydat na cesty v horkém létě i v kruté zimě, po dálnici i v těžkém terénu. Nikdy vás nezklame a poskytne vám veškeré pohodlí, které lze od moderního automobilu očekávat.

renault-kadjar-hfe-ph1-media-gallery-05

Interiér Renaultu Kadjar vás zaujme vytříbeným sportovním laděním. R-Link 2 je nejlepší multimediální palubní systém, u kterého stačí jen letmý dotyk a máte vůz pod kontrolou. Velký displej vyniká prvotřídním komfortem při používání, neboť podobně jako na dotykovém tabletu můžete přesouvat ikony, posouvat prohlížené informace, využívat zoom atd. Multimediální a navigační systém Renault R-Link 2 umožňuje surfování světem internetu se stejným pohodlím jako na tabletu v pohodlí domova.

renault-kadjar-hfe-ph1-media-gallery-04

Tvůrci Renaultu Kadjar se zaměřili zejména na bezpečnost a pohodlí. Předností tohoto auta je asistenční služba, tempomat s omezovačem rychlosti, systém varování před opuštěním jízdního pruhu, či sledování mrtvého úhlu.

renault-kadjar-hfe-ph1-media-gallery-08

 

Zkušení motoristé ocení výkonný a úsporný motor se systémem přímého vstřikování poslední generace. V terénu se uplatní zvýšená světlá výška a také tři režimy pohonů kol. O komfortu řízení svědčí i ovladač, jehož pomocí můžete plynule přejít do režimu stálého pohonu všech 4 kol. K praktičnosti i eleganci Renaultu Kadjar přispívá i zadní outdoorový spojler a střešní lišty.