S nákupem nového vozidla vás nemine zdlouhavé vybírání dobré pojišťovny, abyste mohli uzavřít zákonem povinné ručení na auto. Čekání na pobočkách, listování v nesrozumitelných prospektech může být pro mnoho lidí stresující. Pojišťovací agenti na vás chrlí různé výhody a často uzavřete pojištění, u kterého se později ukáže, že pro vás moc výhodné nebylo, jen abyste měli celou proceduru rychle za sebou. Jak mít čas na rozmyšlenou a porovnání nabídek? Stačí pouze samotné povinné ručení?

Porovnávejte z pohodlí domova

Povinné ručení sjednané na yespojisteni.cz uzavřete doma online a nikam nemusíte. Jednoduchá a srozumitelná srovnávací kalkulačka vybere pro váš nový vůz nejvíce vyhovující povinné ručení. Smlouvu také uzavřete na internetu a veškeré dokumenty ihned obdržíte na svém emailu. V nabídce naleznete mnoho druhů nejznámějších pojišťoven, proto máte jistotu, že nebudete platit nic zbytečně navíc. Nezáleží na tom, zda je automobil firemní nebo osobní.

Stačí pouze povinné ručení?

Jistě často slýcháte historky, jak se někdo svým autem střetl se srnkou nebo divočákem. Říkáte si, že jel nejspíše moc rychle a nestihl nehodě zabránit. I tomu nejopatrnějšímu řidiči se, bohužel, takové nehody stávají. V podzimních a zimních měsících jsou silnice plné štěrku a kamínků. Takový kamínek může způsobit neplechu na skle vašeho auta. Téměř všechny pojišťovny, včetně těch, které naleznete na yespojisteni.cz, jsou na takové situace a mnoho dalších připravené. Formou různých doplňkových připojištění, které můžete také porovnávat z pohodlí domova na yespojisteni.cz, svůj nový automobil připojistíte a případné škody na autě vás tak vůbec nemusí trápit.

Co ovlivní výši pojištění?

Výši pojistného ovlivňuje mnoho faktorů. Pokud jste starším a zkušeným řidičem jistě na vás čeká příjemnější cena. Lidé, žijící v méně frekventovaných oblastech, také zaplatí menší sumu za povinné ručení svého vozidla.