Patříte mezi hrdé majitele vozu značky Škoda a rádi byste svému vozu dopřáli kvalitní servisní péči? V Praze najdete několik servisů, ale který z nich je opravdu kvalitní a vyjde především vstříc vám – zákazníkovi? Odborníci z Autotrio Praha jsou ti praví adepti pro péči o váš vůz.

Kvalitní servis v Praze

Firma Autotrio Praha působí na českém trhu již od roku 1995. Se servisem mají bohaté zkušenosti a jakožto typové centrum Škoda splňují nejpřísnější kritéria a podmínky Škoda Auto a.s. Kromě servisu se firma specializuje i na prodej aut a dodání náhradních dílů.

Rozsáhlá nabídka služeb

Ať už potřebujete záruční i pozáruční servis, zajištění STK a měření emisí nebo pomoc při vyřizování pojistných událostí, v Autotrio Praha vám vyjdou vstříc. Váží si zde stávajících zákazníků a poskytují i tzv. Šekovou knížku. V této knížce najdete slevy na nejrůznější servisní úkony a také na materiál zakoupený v Autotrio Praha. Sleva vám jistě přijde vhod při využití služeb klempírny a lakovny, které nespadají pod úkony hrazené pojišťovnou.

Přejděte na Ethanol E85

Rádi byste platili pouhých 25 Kč za litr při tankování? Podobné ceny benzínu jsou tytam, ale ethanol stojí právě tolik. V Autotrio Praha vám, mimo jiné, umožní tankování E85 po drobné a rychlé úpravě motoru. Po jednorázové investici pro přestavbu vozidla poznáte rozdíl ceny již při každém tankování.