Být slaměným vdovcem ještě neznamená, že byste si nemohli zajít na ples, či vyhovět pozvání přátel na jejich svatbu. Předpokládá to samozřejmě mít partnerku, která vám bude dělat příjemný doprovod.

Stačí se obrátit na webové stránky MůjZnámý.cz a objednat si netradiční službu. Firma vám nabídne partnerku, která bude vyhovovat vašemu věku i jiným parametrům. Budete-li si přát být středem pozornosti na tanečním parketu, není problém zajistit skvělou tanečnici, se kterou protančíte celou noc. Zrovna tak můžete navštívit divadelní představení nebo koncert, kam by se vám samotnému nechtělo. Prostě si objednáte pro vás vhodný společenský doprovod, se kterým se budete cítit dobře, příjemně si pokonverzujete a přitom nemusíte mít žádné výčitky svědomí, že byste dělali za zády manželky něco zapovězeného.

logo_big

Služba MůjZnámý je skvělá i pro toho, kdo se necítí dobře na úřadech a potřebuje zařídit něco důležitého buď z osobního či firemního hlediska. Není nic snadnějšího, než si objednat zkušeného asistenta/asistentku, kteří vás na úřad doprovodí a pomohou vám vyznat se ve složitostech různých formulářů a byrokratických jednáních s úředníky.

clipart_doprovod

Rovněž se vám může stát nemilá věc v zaměstnání, kdy se připravujete na důležitou návštěvu obchodních partnerů a vaše zkušená asistentka onemocní, nebo vám oznámí, že musí zůstat doma s nemocným dítětem a nemůže s vámi jít na pracovní večeři. Trn z paty vám vytrhne služba MůjZnámý, která vám ihned zajistí adekvátní náhradu v podobě asistentky či hostesky, která bez problémů zastane všechny úkoly a na pracovní schůzce či večeři bude vaší dokonalou pravou rukou.

clipart_scenky

V životě však není všechno jen takto formální. Například váš dosavadní partnerský vztah může procházet krizí a vy potřebujete své partnerce či partnerovi ztropit pořádný hraný výstup, aby pocítil/a trpký osten žárlivosti. Takovou scénu může zvládnout jen herec, kterého vám může služba MůjZnámý rovněž nabídnout. Sehraje podle vašeho zadání takovou scénku, že na to naletí nepochybně každý.