Pokud nechcete jezdit ve špinavém a zabláceném autě a přitom nemáte čas, ani podmínky pro jeho umytí, je tu pro vás myčka aut Praha. Zvláště v zimním období, kdy auta nejvíce trpí a chladné počasí nikoho neláká máchat si ruce ve vodě, oceníte myčku aut.

Někdo se obává poškození laku v automatické myčce, nebo se mu nelíbí, že se kartáče nedostanou do těžko přístupných míst na autě. Pro takové případy je možné využít služby ruční mytí aut Praha, které se provádí v nově zrekonstruovaném autoservisu. Průběh ručního mytí je velice šetrný jak k samotnému autu, tak i k přírodě, neboť se používá výhradně autokosmetika značky Eco Touch, při které se spotřebuje minimum vody. Při voskování kapoty se ručně nanese pomocí mikrovlákna speciální tvrdý vosk, který oživí a ochrání lak po dobu tří dalších mytí.

auto-lm-group-mycka-002

Služby týkající se mytí aut spolehlivě zajišťuje firma Auto LM Group, která sídlí v Praze a má v tomto oboru již dlouholetou historii. Kladné recenze jejich zákazníků svědčí o vysoké kvalitě služeb, mezi které patří kromě mytí i čištění interiérů aut. Pokud si koupíte auto z bazaru či druhé ruky, není nic snažšího, než využít služeb čištění interiérů aut Praha a zbavíte se pocitu, že sedíte v autě po někom jiném. Interiér vozidla se čistí tepováním celého interiéru a sedaček.

auto-lm-group-mycka-005

Autoservis nabízí svým zákazníkům možnost zapůjčení vozidla po dobu mytí nebo čištění interiéru jejich auta. Pokud nemáte času nazbyt, je možné si objednat express umytí auta, při kterém odpadá jakékoliv čekání.

auto-lm-group-prostory-002

Jelikož se jedná o profesionální služby, je samozřejmostí i kontrola technického stavu vašeho auta během mytí. Naši technici vás budou informovat o potřebách opravy. Nevšední službou je možnost umytí vašeho auta u vás doma nebo v garážích vaší firmy, pokud sídlíte v Karlíně nebo centru Prahy. Firmy mohou požádat o sestavení speciální zvýhodněné nabídky služeb včetně nejrůznějších benefitů.