Komu se povaluje na účtě nebo pod podlahou nějaký ten milión a neví co s ním, měl by se porozhlédnout Aston Martin Rapide. Jedná se o extra luxusní coupé pro čtyři, které si propůjčilo mnoho dílů z DB8 Coupe. I toto auto by mělo býti ve vašem hledáčku, ale pokud plánujete rodinu a chcete vozit nejenom své první dítě, ale i manželku na výlety za milenkou musíte volit něco lepšího.

Největším konkurentem Aston Martin Rapide je Porsche Panamera, avšak toto auto je příliš tuctové a množí se na český silnicích a škarpách jako houby po dešti.

Popisovat exluzivitu a luxus je naprosto zbytečné, protože váš zadeček bude hýčkat ta nejlepší kůže, ale to co zajímá každého chlapa je co se ukrývá pod kapotou. Opět jen to nejlepší, konkrétně motor V12, který dokáže toto žihadlo rozpohybovat až na 295 km/h a na stovku zrychlíte rychleji, než stačíte utéct před nečekanou návštěvou tchýně. Konkrétně to tento Aston zvládne za 4,9 sekund.

Výhodou auta je jeho dvojí osobnost, jedním tlačítkem změníte elegantního gentlemana na zuřivou bestii, před kterou raději uhne z cesty každé auto.