Poslední generaci Fordu Focusu se nedaří špatně, stejně jako předchozí. K posílení místa na trhu přišel Ford s novou akční výbavou nazvanou WINNER neboli vítěz. Je opravdu tato nabídka tak výhodná, že si kupující může nazvat svůj kup trefou do černého a sebe vítězem?

Limitovaná edice Focus WINNER se vztahuje pouze na 5-ti dveřový hatchback s motorem 1.6 Duratec Ti-VCT 105 k. Tato edice vychází ze základní výbavy Trend, která je už tak velmi dobře vybavaná. Obsahuje například klimatizaci, rádio s CD přehrávačem, kožený volant, palubní počívač, systém ESP a mnoho dalšího. Rozšíření WINNER obsahuje čtyři prvky – 16 palcová kola z lehkých slitin, přední mlhová světla, prémiovou středovou konzoli s loketní opěrkou, přední i zadní velurové rohože. Cena této výbavy je nastavena velmi příznivě, konkrétně na 349 990 Kč.

Další výhrou bude zajisté speciálně zvýhodněný úvěr na tento vůz. Při 40% záloze činí měsíční splátka pouze 4 988 Kč včetně povinného a havarijního pojištění po dobu 5 let. Bonusem při financování přes Ford Credit vám bude prodloužená záruka na 5let / 120 000 km zdarma.

Náš tým se shodnul, že tento vůz v této speciální výbavě je rozhodně jednoznačnou výhrou. Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám ho do diskuse níže a my vám ho zodpovíme.