Na tradiční výstavě krásy vozů se představí i BMW se svými novými koncepty, které budou představovat okno do budoucnosti.
BMW v poslední době začíná do větší míry objevovat nová zákoutí budoucnosti v automobilovém sektoru. Navíc se tyto své nové poznatky, technologie, ale i nadčasové designy snaží co nejvíce zprostředkovat zákazníku. Důkazem toho jsou i poslední modely i3 a i8, které by měla co nejdříve doplnit i novinka v podobě sportovně laděného sedanu i5.

2015 BMW i8 Pebble Beach Concours d'Elegance Edition

Tradiční výstava automobilů s názvem Course d´Elegance v americkém Pebble Beach, která se koná v půlce srpna je oslavou krásy starých i nových automobilů, automobilové techniky a nejnovějších designů. Představí se zde i Bavorská automobilka BMW, se svými novými koncepty vozů budoucnosti. Prezentovat by je měly Karim Habib společně se šéfem vývoje Dirkem Haeckerem.

images

Dva nové koncepty by měly být také oslavou 40 let působení společnosti BMW v Severní Americe. O podobě vozů prozatím příliš mnoho nevíme. Jediné co bylo ukázáno je volant jednoho z vozů, který je velmi neobvyklého tvaru a svou podobou připomíná spíše ovladač k herní konzoli PlayStation 4. Všimnout si na něm můžeme tlačítek s názvy s popisky flash, tedy blesk a cool, tedy pohoda, nebo stylovka. Zdali se bude jednat o jízdní režimy, nebo se jedná pouze o vtípek ilustrátora, nevíme. Pokud by však platila první z variant, znamenalo by to, že v BMW si udělali i čas pro letmý německý úsměv.

bm90_55ae18c35d608

Tyto dva koncepty však nebudou to jediné, co tu BMW ukáže. Plánuje se také seznámení amerického zákazníka se sportovními vozy BMW M2 a M4 GTS. Pebble Beach znamená pro BMW hodně. To potvrzuje i ten fakt, že zde již v roce 2013 představilo tehdy ještě coby studii vozu M4. Návštěvníci letošního ročníku se tak mají na co těšit a to nejen u stánku BMW.