Máte vůz, s jehož výkonem nejste zcela spokojeni? Ztratil váš vůz během let používání něco na své síle a vy byste mu jí rádi vrátili? Pořídili jste si zcela nový vůz, ale jeho výkon pro vás není zcela dostačující? Pak by pro vás mohlo být řešení obrátit se na odborníky, kteří vám provedou tzv. chip tuning s certifikací.

Možná se nyní ptáte, co to takový chiptuning je? Pokud bychom tento termín měli zcela zjednodušeně vysvětlit, tak se jedná o úpravu softwaru řídící jednotky vašeho vozu, což vede ke zvýšení výkonu vozidla, zlepšení točivého momentu plus navíc snížení spotřeby. Jedná se tak o takové malé přeprogramování vašeho vozu a naučení ho jak být silnějším a zároveň méně hladovějším.

ford-63930_1280

Chiptuning Praha je schopna odborným zásahem do řídící jednotky všech těchto atributů dosáhnout. Díky odbornosti navíc naladí vůz tak, aby nedocházelo ke snižování životnosti motoru a jeho příslušenství a aby byl vůz stále v souladu s emisními normami Evropské Unie. O provedené práci se přesvědčíte díky testům z měření ve válcové zkušebně. Díky kterým dostanete do rukou přehledný systém grafů, které vám budou ukazovat stav výkonu před a po provedení zásahu a vy tak snadno porovnáte zvýšení výkonu a snížení spotřeby paliva.

board-453758_1280

Velice důležité je ještě před obrácením se na skutečného odborníka vědět, co přesně od změny očekáváte, jaké jsou vaše požadavky a představy a co všechno pro vás může odborník udělat. Obracet se na poloprofesionály je v této oblasti dosti nevyzpytatelné a velice snadno se můžete spálit.

pc-pneumatika

 

Jen s opravdovými odborníky o vás bude postaráno, o vaše auto se bude starat jen špičková homologovaná technika, postupy a procesy. A váš vůz projede zkušenými a odbornými rukami expertů, kteří se mohou pochlubit celou řadou prvenství, co se týče zvýšení výkonu vozů, na území ČR.