Ferrari je snad jedinou luxusní značkou, která ve své paletě modelů nenabízí ani jeden crossover. Jak by to vypadalo, kdyby crossoverový osud potkal Ferrari FF? Podívejte se sami.
Každá luxusní značka dnes nabízí alespoň jeden model určený do terénních podmínek. Jedinou výjimkou je však Ferrari, které se stále drží při zemi a drží si svou tradiční světlou výšku. Ovšem je zde jeden model, který by i eventuálně mohl mít potenciál off-roadové podmínky splňovat.

Tím je model FF, které má jako jediné Ferrari náhon na všechna čtyři kola. A právě toho se chytla jakási designérská společnosti, která tento skvost ověsila plastovými kryty prahů, spodní části karoserie, balónovými drapáky místo klasických pneumatik a zvýšeným off-roadovým podvozkem. Největší bláznivinou je však zahrádka na střeše tohoto vozu, na kterou byly navíc napařeny dva vojenské kajaky. Dále zde najdeme přídavné světlomety a dokonce i naviják.

Nadšencům do Ferrari se asi při pohledu na tento obrázek ježí vlasy na hlavě, ale šejkové, kteří si na luxusní off-roady potrpí jak málo kdo už určitě chrastí svými naditými měšci. Je tedy dost pravděpodobné, že se této grafiky některá z tuningových společností opravdu chytne a toto monstrum, které zaráží luxus, eleganci a tradici do země, opravdu vznikne a kdesi bude překonávat písečné duny.