Pokud patříte mezi bezmezné fanoušky automobilky Ferrari, pak určitě máte doma velké množství předmětů, které více či méně s Ferrari souvisí. A nyní si můžete pořídit i naprosto unikátní knihu, kterou dome nebude mít jen tak někdo.

Historie psaná rychlostí

Tato unikátní kniha by měla být vydána letos v říjnu a bude obsahovat 514 unikátních stránek plných zajímavostí, exklusivních fotografií a také úryvky z deníku Enza Ferrariho. Autorem knihy je Pino Allievi, něktedejší komentátor televize Rai, kde byl komentátorem závodů F1 a také přispíval do rubriky o F1 v La Gazzetta dello Sport.

I v této knize najdete unikátní a originální podpisy. V levnější verzi to bude podpis Piera Ferrariho, tedy samotného syna Enza Ferrariho a současného víceprezidenta automobilky Ferrari. Dražší varianta knihy bude navíc obsahovat ještě další dva podpisy a to Johna Elkhanna a Sergia Marchioneho.

Drahé čtení

A cena za knihu? Není vůbec malá. Její levnější verze vyjde na 5 tisíc euro a je uschována v hliníkovém boxu, který je imitací dvanáctiválce. Dražší verze knihy je pak dražší a to zhruba o 20 tisíc euro. Celková cena 25 tisíc euro by vám tak stačila v pohodě na velice slušný nový automobil. Drahá verze obsahuje krom podpisů navíc také asi metrový podstavec pro knihu.

Kniha je jedinečná také v tom, že bude vydáno pouze 1947 kusů, z čehož 250 bude představovat onu dražší verzi.