Pokud vlastníte offroad vůz s pohonem všech kol a uvažujete o koupi nových a zároveň co nejlepších tlumičů, Nitrocharger Sport od Old Man Emu pro vás mohou být tím pravým, co hledáte.

Hlavní přednost tlumičů Nitrocharger Sport nevychází jen ze špičkových hlavních komponent uložených v jejich dvojitém plášti, ale odvíjí se také od velmi inovativní koncepce nových ventilů, které dovolují neskýtané možnosti regulování.

Díky této nové koncepci tlumičů Nitrocharger Sport, které obsahují 26 regulačních disků, je lze nastavit ve třech bodech a upravit jak tloušťku, tak i průměr každého disku a tím upravit jízdní vlastnosti vozu, tvrdost podvozku a způsob ovládání.

Tlumiče Nitrocharger Sport představují další etapu ve vývoji ventilů specificky přizpůsobených jednotlivým vozidlům. Tlumič nabízí nejmenší, nejvyváženější a nejprecizněji nastavitelný ventilový systém na trhu. Za tyto bezkonkurenční kvality Nitrocharger Sport od Old Man Emu vděčí již zmíněným 26 regulačním diskům rozděleným do tří samostatně nastavitelných skupin.

Doplňkem tohoto velmi vyvinutého systému ventilů je nový pokrokový vysokoprůtokový píst, jehož konstrukce byla postavena tak, aby nijak neomezoval jeho schopnosti, spojený s otevřenými prostupy zajišťují rovnoměrnější průtok oleje přes skupiny regulačních disků a tím umožňují plynulejší ovládání vozu.

Výhoda této konstrukce spočívá především ve zlepšené ovladatelnosti v širokém pásmu teplot. To znamená, že průtok oleje soustavou ventilů se nemění v širokém rozmezí teplot, což velmi zvyšuje spolehlivost tlumičů, bez efektu slábnutí po delší jízdě. I olej, který proudí v těchto tlumičích, byl navržen speciálně pro ně. Je postavený na bázi petroleje podle vzorce zajišťujícího jeho neslábnoucí vysokou účinnost a odolnost proti provzdušňování, čímž se ještě více prodlužuje životnost tlumiče i v náročných podmínkách.

Jako vlastníka vozu offroad vás samozřejmě také zajímá, jak jsou na tom tlumiče Nitrocharger Sport s jízdou v terénu. Aby bylo dosaženo co nejlepších jízdních vlastností a životnosti tlumičů, mají doplňkovou trubku z masivní oceli široké 1,6 mm, která chrání vnitřní součásti tlumiče před vnějším poškozením. Tato ochranná funkce byla ještě posílena polyetylenovým štítem schopným odolat nárazům. Nitrocharger Sport jsou od samého počátku navrhnuty pro jejich delší živostnost, lepší funkčnost, zvýšenou odolnost vůči provozním teplotám, kvalitnějším jízdním vlastnostem a většího pohodlí. Konstrukce tlumičů nabízí všechny možné výhody dvuplášťového tlumiče, které se nesčetněkrát uplatní v náročných a drsných podmínkách těžkého terénu, jejichž zvládnutí se od závěsů firmy Old Man Emu prostě očekává.

Pokud jste si myslíte, že tlumiče Nitrocharger Sport od Old Man Emu, jsou to pravé pro váš vůz, určitě se podívejte na stávající nabídku eshopu offroad-obchod.cz, kde najdete kompletní nabídku tlumičů Old Man Emu.