Už za pouhé dva dny proběhne ve Velké Británii premiéra filmu Fast & Furious 6 (Rychle a zběsile). Jedním z klíčových aut ve filmu bude Alfa Romeo Giulietta. Automobilka se tak rozhodla udělat propagační limitovanou edici právě k tomuto filmu. Vůz bude lakován ve stejných barvách jako ve filmu a v interiéru vozu se objeví podpisy herců.

Na limitované edice jsme zvyklí z marketingových aktivit českých zastoupení. Ti nabízejí vice výbavy a nižší cenovku, aby podpořili prodej. Limitovaná edice Alfy bude opravdu limitovanou edicí, jak si jí každý z nás představuje. Limit = omezení. U Alfy to vzali hodně vážně a tak bude vyrobenou pouhých 6 modelů. Kdo se stane tedy majitel, určitě neprohloupí, protože za několik let bude cena naopak ještě vyšší. Na to u Alfy nikdo není moc zvyklý :) Jediným možným motorem bude 1,4 litrový MultiAir motor s výkonem 170k (127 kW)

Pokud byste se rádi stali šťastným majitelem jedné ze šesti Giuliett, tak se budete muset proletět až do Londýna, jediným prodejcem totiž bude společnost Motor Village Marylebone sídlící právě v tomto městě. Doporučujeme si však pospíšit, 6 vozů přeci jenom není mnoho ;)