Na světě je mnoho situací, které se vám můžou stát a mnohdy na ně ani nepomyslíte. Co když nastane situace, že si zabouchnete klíče u přezouvání pneumatik na letní pneumatiky? V testu letních pneumatik můžete zjistit jak si vybrat letní pneumatiky a vyznat se v jejich označení. Uvidíte i porovnání cen.

Co teď? V hlavě se vám honí, kde už jste měli být, děti se u auta začínají nudit a dožadují se vstupu dovnitř nebo se naopak rozutíkají na všechny strany. V tu chvíli potřebujete tu nejdůležitější radu ze všech – uklidněte se a přestaňte neefektivně bušit do okénka. Zabouchnuté klíče v autě nejsou žádnou tragédií, která by neměla řešení. Pokud klíče leží na sedadle, zkušení odborníci znají spoustu fíglů, jak úzkou škvírou, kterou si roztáhnou speciálním nafukovacím polštářkem, v prostoru mezi dveřmi a rámem vozu vytáhnout klíče ven.

Když se vám zabouchnou dveře u auta – volejte zámečníka. Zámečník u vás bude do patnácti minut a rychle vám otevře vaše vozidlo. Ten si s tímto problémem během několika minut snadno poradí. Každý šikovný zámečník navíc zvládne bez jakéhokoliv poškození otevřít i zabouchnuté dveře s klíčem uvnitř.V případě, že jsou uvnitř vozidla viditelné klíče v zapalování, vás po otevření dveří požádá zámečník o prokázání se občanským průkazem. Nejsou-li klíče v autě viditelné, požádám vás o prokázání se občanským i technickým průkazem.

Otevření zamčeného vozidla je hračka pro šikovného zámečníka, nemusíte se bát, že se už do svého auta nedostanete.  Zámečník dokáže auto přes zámek odemknout za pár minut bez jakéhokoliv poškození. Některá auta nemají viditelné zámky, i tak na autě ale jsou, jen ukryté pod krytkami. Což zámečník ví, takže půjde najisto.

Cena otevření vozidla se pohybuje nad 1500 Kč. Záleží i na roku výroby vozidla a počet najetých kilometrů zámečníkem. K ceně se účtuje i pracovní doba a výjezd mimo pracovní dobu.