Vozy Iveco jsou žádané. Firmy i drobní podnikatelé si oblíbili lehké, střední i těžké užitkové vozy této značky. Pod stejnou značkou se nabízí rovněž autobusy, různá speciální vozidla a taktéž motory. Sháníte náhradní díly na vozy Iveco? Nabízí je Strojservis Praha. Iveco vozy se kupují nové i ojeté obvykle ve specializovaných bazarech. Aby bezvadně fungovaly, jsou nutné náhradní díly i vhodný spotřební materiál. Potřebují jej vlastníci vozidel i servisy. Firma Strojservis Praha se na Iveco náhradní díly specializuje. Nabízí velký sortiment originálních náhradních dílů pro celou řadu vozů Iveco, ale i pro Fiat Professional. V sortimentu nechybí ani příslušenství a doplňky pro vozidla Iveco.

Dobře zásobený sklad je doplňován několikrát denně

Velké skladové zázemí pro náhradní díly na vozy Iveco nabízí na ploše 1500 m2 až 11 000 položek. Díky tomu mohou být často žádané díly skladem a jsou velice rychle dodány zákazníkům. Strojservis Praha proto zvládá plynule zásobovat nejen prodejny náhradních dílů, ale též autoservisy. Náhradní díly si lze koupit rovněž osobně přímo v prodejně či v e-shopu.

Náhradní díly Iveco i s odbornou radou

Kdo si neumí poradit s výběrem vhodného dílu, pro toho je důležitý též odborný, dobře proškolený a ochotný personál. Přesně ten Strojservis nabízí. Firma rovněž Iveco vozidla prodává, půjčuje a servisuje. Iveco jsou moderní stroje, které vám ve Strojservis Praha rádi podrobně představí, ale i opraví váš vůz Iveco, či mu k němu dodají náhradní díly.

O značce Iveco

Historie vozů Iveco započala v roce 1975 když se do jednoho koncernu sloučilo celkem pět evropských společností – italské Fiat Veicoli Industriali, OM a Lancia Veicoli Speciali, francouzská Unic a německá Magirus. V roce 1990 získalo Iveco i 60 % španělské společnosti ENASA vyrábějící nákladní vozidla Pegaso. Iveco dnes sídlí v Turíně a vlastníkem je skupina CNH Industrial. Značka má dobré jméno ve všech kategoriích vozů, které nabízí. Sortiment zahrnuje nejen lehká, střední a těžká nákladní auta, ale i vojenskou techniku, hasičské terénní vozy, autokary a motory.