Aby automobil zaujal, musí mít nejrůznější kladné vlastnosti od dobré spotřeby, skvělých jízdních vlastností, přes výkon až po pěkný design. Právě ten je to první, co zákazníka osloví, proto by měl vypilovaný do posledního detailu. Ovšem musíme si přiznat, že vymýšlet pořád něco nového, co zákazníka ihned zaujme, musí být velice těžké. I díky tomu se nám během historie objevily takové vozy, které překročili hranici vkusu, a svou extravagancí se zařadily mezi to nejhorší, co automobilový svět vyprodukoval.

Bond Bug

01bond23_566de0729be4bTo je název tří kolového vozítka určeného pouze pro dva pasažéry, které nemá kupodivu s Bondovkou nic společného. Tento malý vozík se vyráběl v letech 1970-1974 a věřte tomu nebo ne, našel si své kupce. Automobilu chybí dveře, místo nic se otevírá celá karoserie, výkon byl žalostný a stabilita všelijaká.

Bricklin SV1

02brick23_566de072e717cTento vůz si nejspíše dal za úkol jedinou věc, a to napodobit Chevrolet Corvete, ovšem s všelijakými výsledky. Na celém vozidle je jedno jediné plus, v letech 1974-1976 se výrobce snažil dosáhnout ekonomického a hlavně bezpečného vozu. Právě bezpečnost je to, co je na tomto vozidle jediným pozitivem, ovšem tím to končí. Vzhled, jízdní vlastnosti a váha, to všechno stála za starou bačkoru.

Plymount Powler

03plym11_566de073476c5Přáli jste si někdy jezdit v hmyzu? Pokud ano je pro vás Plymount Powler jako dělaný. Tento automobil, který byl vyráběn v jedné jediné sérii na přelomu druhého a třetího milénia si příliš mnoho fanoušků nezískal a není divu. Především prapodivně řešená příď vozu vyvolává dojem, že se automobil co nejdříve rozskočí na tisíc částí.

Corbin Sparow

05corb11_566de0767e9bdNaším vítězem je ovšem tento malý blopík, který má tu drzost nazývat se vozem. Pokud bychom žili v animovaném filmu, tak proč ne, ale podle našeho názoru patří něco takového na pouť a ne na silnice.