Stává se vám také velice často, že musíte při své cestě domů z práce hned několikrát objíždět blok, panelák, popřípadě celé sídliště, abyste našli místo pro zaparkování vašeho vozu. V Rusku přišli na trik, jak mít místo na zaparkování vždy připravené přímo před domem.
Dlouhé hledání vhodného místečka pro váš vůz cestou z práce může být opravdu otrava. Zvláště pak pokud bydlíte na velkém sídlišti, kde je aut až přehršle a volná místa se často dají nalézt až hodně daleko od vašeho domu. Navíc pokud vezete něco těžkého, ať už se jedná o tašku s nákupem, nebo jste si byli v knihovně půjčit knihy na dva měsíce dopředu, vždy se hodí být co nejblíže domu.

3095326809_0791370da2

Pokud chcete tuto každodenní otravu odstranit, přinášíme vám vcelku vtipný video návod z Ruska, které je zemí neomezených možností. Trik je to v celku jednoduchý stačí mít fištrón a postrádat slušnost a pak už jde vše samo. Jediné co budete potřebovat je dostatečné dlouhý starý vůz.

parkinggarage1

Tento starý vrak pak stačí postavit napříč dvou parkovacích míst, při každém odjezdu pryč. Při příjezdu pak jen stačí starý vůz postavit do správné pozice na místo jemu určené a svůj běžný vůz můžete zaparkovat na vzniklé volné místo. Potřebujete tak v podstatě jen zainvestovat do polorozpadajícího se vraku, který se dokáže pohybovat o nějakých pět metrů v před i v zad a jeto.

parking-lot

Přesnou instruktáž vám podá pán na videu, který je autorem tohoto nápadu a který jej očividně praktikuje s železnou pravidelností. Díky tomu si může svůj Mercedes vždy zaparkovat na jedno a to samé míst. Neberte tento článek jako návod, jak parkovat. Takto parkovat může jen opravdový idiot a u nás by jeho vrak byl velmi brzo odtažen. Berte toto video pouze jako úsměvnou ukázku toho, co všechno dokáže člověk vymyslet pro to, aby nemusel ujít několik kroků navíc.