Při koupi nového vozidla je dobré pečlivě porovnat jednotlivé modely a věnovat dostatek času procházení celé nabídky. Díky tomu se dozvíte, jaký model by mohl být ten správný zrovna pro vás. A co si přichystala značka Kia? Na své si přijdou milovníci menších vozů, ale i ti, kdo hledají komfort a dostatek prostoru.

Kia CEED pro dojíždění i výlety s rodinou

Vozy Kia CEED potěší svým příjemným moderním vzhledem v kombinaci s dostatečným množství prostoru i pro rodiny. 7 let záruky je skvělým bonusem k nákupu cenově přijatelného vozidla, které nabídne velmi dobrý poměr ceny a výkonu ve své kategorii. Výběr z různých stupňů výbavy umožňuje zvolit si takové vozidlo, které vám poskytne všechny potřebné funkce.

Kia Sportage pro milovníky SUV

Chcete mít v dnešním provozu větší jistotu díky mohutnějšímu vozidlu? Vyberte si model Kia Sportage. Ceny začínají na velmi zajímavých číslech v porovnání s jinými vozy v této kategorii. Moderní design je doplněn chytrými funkcemi, kdy nechybí parkovací asistent pro bezproblémové parkování i v zaplněném městě.

Pro klidnou jízdu městem

Do městského prostředí a pro nenáročné dojíždění je ideální Kia Rio. I přes příznivé vnější rozměry ale nabídne dostatečný velký zavazadlový prostor a místo pro další pasažéry. Komfortně laděný interiér umožňuje odpočinout si od řešení zbytečných starostí a věnování se poklidné jízdě. Dostupný je i ve více sportovní verzi GT Line pro milovníky ostřejší jízdy.

Kia Stonic jako menší verze SUV

Jestli hledáte běžné auto s rysy SUV, bude se vám líbit nová Kia Stonic. Nabídne originální design a nádechem velkého vozu. Skutečné rozměry se však drží při zemi, aby byla i jízda městem velkou pohodou. Při výběru částečně hybridního pohonu navíc získáte vozidlo, za jehož provoz moc nezaplatíte.